אודותנו

סורקת היא הכלי הראשון לסריקה של תוכן בשפה העברית. את חשיבות התוכן כולנו מכירים וכל מי שעוסק בתחום זה מבין עד כמה מקוריותו חשובה. סורקת נוצרה כדי לתת מענה לכל מי שדורש תוכן נקי מהעתקות ומעוניין בתוכן מקורי בלבד אשר יבטיח את איכות האתרים שיש ברשותו או שניתנים להם שירותים אחרים על ידיו.

מי אנחנו?

ככל שהקדמה הטכנולוגית מתקדמת בתחומים רבים בעולם, כך היא נדרשת גם בעולמות התוכן. לצד פיתוחי ה-AI, מתבקשים גם פיתוחים אשר יסייעו בשימור התוכן בשפה העברית. אנו, כישראלים גאים להיות הראשונים ולהציג את הכלי הזה – "סורקת" אשר רמת דיוקו היא גבוהה ביותר לשפה העברית!!!

סורקת תעניק לכם שקט נפשי וראש שקט בעת שאתם בודקים את כל התכנים שיש ברשותכם. בין אם מדובר בתוכן בודד אחד או באלפי תכנים מגוונים שאתם רוצים להעלות לתוך המערכת ולבדוק. עבור כל תוכן שנבדק מופק דוח שבו ניתן לראות בדיוק האם התוכן מועתק או משוכתב ובכך לשפר את התוכן לפני שאתם מעלים אותו לאתר שלכם או לאתרי הלקוחות שלכם.

מהיום לא תצטרכו להסתפק בכלים לבדיקת תכנים שאינם מתאימים בדיוק לשפה העברית. זהו הכלי הראשון מסוגו שמותאם בדיוק לעברית. כמובן שניתן להשתמש בסורקת גם עבור תכנים בשפות זרות.

למה החלטנו לייצר את סורקת?

סורקת היא כלי שנמצא בבעלות בלו פן בע"מ – חברת התוכן הגדולה והטובה בישראל. כחברה אשר עוסקת בתוכן 24 שעות ביממה, חיה ונושמת תוכן, מייצרת תוכן ללא הרף ומספקת עבודה למאות כותבי תוכן, הבנו שהצעד ההגיוני והנכון ביותר להבטחת איכותו ומקוריותו של התוכן היא לפתח כלי אשר ייתן מענה דווקא בשפה העברית.

זאת משום שלא קיים אף כלי המעניק בדיקה של תוכן בשפה העברית כראוי. בזכות שיתוף הפעולה הפורה אשר ביצענו, הצלחנו לפתח כלי זה המבטיח אמינות ותוצאות מוכחות שכדוגמתן אין כיום באף כלי הבודק תוכן – כולל בשפות זרות.

כמה פעמים נתקלתם בתוכן אשר לא הייתם בטוחים לגבי אמינותו? שחשדתם שמא מדובר בטקסט שבו יש פלגיאט? כמה פעמים נתקלתם במקרים של תכנים שהוגשו לכם והכילו בתוכם גניבה ספרותית? מצבים אלו, בתחום כתיבת התוכן, הם נפוצים לצערנו הרב וכעת יש לנו את הכלי שיסייע לכם להימנע מהם לחלוטין.

בלו פן בע"מ היא חברה ליצירת תוכן, בעלת ותק של שנים רבות בתחום התוכן והאונליין וגאה להציג בפניכם את סורקת, כלי לבדיקת תוכן אשר יבטיח לכם תוכן מקורי לחלוטין. לא תאמינו כמה קל לבצע בדיקת מקוריות לכל תוכן אשר ברשותכם ולכל אורך של טקסט ללא כל בעיה.

איך בא לכם לסרוק?

בדיקת תוכן ישירות באתר

ניתן לבדוק כל סוג של תוכן ישירות באתר הלקוח ולקבל דוח מפורט של התוכן האם הוא מועתק ו/או משוכתב.

סריקה מהירה של התוכן

כל סוג של תוכן, כל שפה וכל כמות של מילים, סורקת תספק לכם דוח מפורט האם התוכן מועתק או מקורי.

בדיקה ביותר מ-50 שפות

סורקת יכולה לסרוק ולבדוק תוכן בכל שפה ולספק תוצאות מדויקות ביותר.