תנאי שימוש

ברוכים הבאים לסורקת סורקט הינה בבעולת בלו פן בע"מ ("החברה", "אנחנו" או "אנחנו"). אם אתה (המשתמש) משתמש באתר זה, שים לב שהתוכן והשירות שלו כפופים לתנאים המפורטים בתנאי שימוש אלה המכונים גם תנאים. כאשר אתה מתחיל להשתמש בשירות שלנו, אתה מסכים באופן אוטומטי לציית לתנאים אלה. יש לכם את האפשרות לא להסכים עם תנאים אלה. אם זה יהיה המקרה, אל תשתמש בשירות שלנו.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן תנאים אלה כאשר ייראה צורך, ללא הודעה מוקדמת. כאשר שינויים כאלה יבוצעו, נשנה גם את התאריך 'העדכון האחרון'. באחריות המשתמשים שלנו לעיין בתנאי שימוש אלה מעת לעת כדי להתעדכן בכל שינוי שאנו עשויים להביא לתוכן שלהם. הגרסה הנוכחית של התנאים (ברגע סקירתם) תחליף גרסאות קודמות. על ידי המשך השימוש בשירות שלנו, אתם מסכימים לציית לתנאים המתוקנים שלנו.

לסורקט הזכות לשנות או להפסיק את השירות שלה בכל עת, עם או בלי לתת למשתמשים הודעה מוקדמת כלשהי. תכונות האתר, האפליקציה לנייד ו-API יכולים להיות כפופים לטיפול כזה.

זכות שימוש בשירות

בהסכמתכם לתנאים שלנו, אתם מאשרים שאתם בגיל חוקי ומותר על פי חוק לקבל אותם ושקראתם והבנתם אותם. אתם גם מאשרים שהחוקים במדינה שלכם מאפשרים לכם להשתמש בשירות שלנו. Soreket לא יכולה לשאת באחריות אם חוקי המדינה שלכם אינם מציעים לכם הרשאה להשתמש בשירות שלנו.

בקבלת תנאים אלה, אתם גם נותנים את האישור המפורש שלכם שהמידע שאתם מספקים לסורקט בקשר עם השימוש שלכם בשירות שלה הוא מדויק ועדכני.

רישיון שירות

אנו מספקים לכם רישיון מוגבל לא בלעדי לשימוש בשירות שלנו, רישיון שנועד לשמש אותכם בלבד, אשר לא ניתן להעברה, להפיץ או למכור מחדש למשתמשים אחרים וכפוף לתנאי שימוש אלה. היכולת שלכם להשתמש בשירות שלנו תואמת ומוגבלת בתנאים אלה. לנו ולנותני הרישיונות שלנו יש את כל הזכויות, האינטרסים והכותרות, כולל זכויות קניין רוחני הקשורות לשירות שלנו, למעט הרישיון שאנו מעניקים לכם. השירותים שלנו כפופים ומוגנים על ידי חוקי הקניין והאמנות הבינלאומיות.

רישום חשבון

אנו מציעים את השירות שלנו בדרכים שונות הדורשות קיום של חשבון משתמש. כל החשבונות הקשורים לשירות שלנו צריכים להיות רשומים באינטרנט והם יהיו כפופים לתנאי השימוש הנוכחיים המסדירים את מערכת היחסים שלכם עם Soreket. באחריות המשתמשים לשמור על סודיות החשבונות שלהם. זה מתייחס גם לאישורים שלהם ולנתונים שנאספו מהאתר, כמו גם כל מידע הקשור לחשבונות שלהם. המשתמשים גם אחראים באופן מלא לכל פעילות הקשורה לחשבונות שלהם. יתרה מכך, באחריות המשתמשים ליידע את Soreket באופן מיידי במקרה שהם חושדים שהחשבונות שלהם היו נתונים לשימוש לא מורשה או לכל סוג אחר של פרצת אבטחה. Soreket לא יכולה לשאת באחריות לכל נזק שנגרם מכל שימוש לא מורשה בחשבונות המשתמשים.

שימוש בשירות שלנו

על מנת להשתמש בשירות שלנו, אנו מציעים לכם לטעון מחדש את חשבונך. אנו גובים 0.29 ₪ +מע"מ לדף בודד המכיל 250 מילים. ברגע שנגמר לכם הכסף בחשבונך, עליך להטעין עוד כסף כדי שתוכל להמשיך להשתמש בשירות שלנו.

החשבון שלכם יכול להכיל כמה כסף שתרצה.

עיבוד תשלומים

כל התשלומים המבוצעים באתר שלנו מועברים לכרטיסי אשראי ישראכרט ופייפאל. לפיכך, לשורקת אין גישה לפרטי תשלום כגון מספרי כרטיסי אשראי הנמסרים לישראכרט ופייפאל לצורך עיבוד תשלומים באינטרנט. בעת הגשת טופס ההרשמה הנך מתחייב למסור לישראכרט ולפייפאל כרטיס אשראי תקף, ומידע נכון, מלא ומעודכן כנדרש בטופס. אי ציות עלול להוביל לסיום השירות.

אם אתה מבחין באי-התאמות או בעיות חיוב בדף החשבון שלכם, אנא הודע לסורקט באופן מיידי על ידי פנייה למרכז התמיכה שלנו בכתובת support@soreket.co.il אי הודעה לסורקט על בעיות חיוב ברגע שהן מופיעות בדף החשבון שלכם. הזכות לערער על נושאים כאלה.

יש צורך בעסקאות התייחסות של ישראכרט ו-PayPal על מנת שסורקט תוכל לבצע עסקאות שנתיות או חודשיות למשך תקופת השימוש שלכם, אותן תוכלו לבטל בכל עת על ידי יידוע אותנו באמצעות לוח המחוונים שלכם באתר סורקט. ביטול מנוי מביא לסיום מיידי של כל השירותים הקשורים לעסקת הייחוס.

מדיניות ביטולים והחזרים

לאחר שתבטל את חשבון Soreket שלכם ותבקש החזר עבור הסכום הנותר בחשבונך, נחזיר לכם תוך 30 ימי עסקים. בנוסף, שים לב שאתה יכול לבקש החזר בתוך 5 חודשים מהתאריך שבו טענת מחדש את חשבונך, נפסיק לספק לכם את השירות שלנו לאחר ההחזר.

משתמשי Soreket זכאים להחזרים רק אם הם לא השתמשו בדפים או בכסף מחשבונם.

דיווח על שימוש לרעה

אם יש לכם סיבות תקפות להאמין שחשבונכם היה נתון לגישה בלתי מורשית, אנא צרו קשר עם Soreket דרך מרכז התמיכה שלנו בכתובת support@soreket.co.il

הגבלות שירות

  אתה נדרש לציית לכל החוקים החלים במהלכם השימוש שלכם בשירות שלנו. אלא אם כן החוקים החלים מאפשרים לכם או שורקת מאשרת לכם בכתב, לא תאפשר ולא תאפשר לאף אחד אחר:
 • להעתיק, לאחסן, לשנות, למכור מחדש או להפיץ את התוכן הזמין דרך השירות שלנו, בין אם זה ויזואלי, אודיו, אורקולי או כל סוג אחר של תוכן;
 • לאסוף או להרכיב את תוכן השירות שלנו במסד נתונים או כל עבודה אחרת;
 • להשתמש בכלים אוטומטיים כגון רובוטים כדי לגשת או להשתמש בשירות שלנו או כדי להעתיק, לאחסן, לשנות, למכור מחדש או להפיץ את התוכן הזמין דרך השירות שלנו;
 • לתת רישיון משנה, לשכור או לשכור את חשבונך כך שלאדם אחר תהיה גישה לשירות שלנו;
 • להשתמש בשירות ובתוכן שלנו למטרות אחרות מלבד השימוש האישי שלכם;
 • לעקוף או להשבית ניהול זכויות דיגיטליות או כללי אבטחה או תכונות הקשורות לשירות שלנו
 • לעשות שימוש בשירות שלנו בדרכים המאיימות על שלמותו או ביצועיו;
 • לעשות שימוש בשירות שלנו בדרכים המאיימות על זמינותו;
 • לשנות או להסתיר את הסימנים הקנייניים של השירות/התוכן שלנו, כגון הודעות על זכויות יוצרים או סימנים מסחריים;
 • ליצור צורות נגזרות של התוכן שלנו, לשכפל, לשנות בכל דרך, לבצע דה-קומפילציה או לתרגם את התוכן שלנו.

סיום שירות

אתם מסכימים שסורקט יכולה לשמור (בכל עת, מכל סיבה, ולפי שיקול דעתה הבלעדי) את הזכות להפסיק/להשבית זמנית או לצמיתות את השירות שלה או חלקים מהשירות שלה, עם או בלי לשלוח לכם הודעות מוקדמות בהקשר זה. אתם תאבדו מיד את זכותכם להשתמש בשירות Soreket לאחר שהפסקה כזו תיכנס לתוקף.

כל ההוראות המפורטות בתנאי שימוש אלה שאמורות להמשיך להיות תקפות לאחר סיום השירות יהיו תקפות לאחר סיום השירות.

התשלומים הקשורים לשימוש בשירות/מנויי משתמש שלנו אינם ניתנים להחזר. אם כבר חויבת לפני שסורקט מפסיקה חלקים מהשירות או את כל השירות שלה, אינך זכאי להחזר עבור סכום החיוב.

מינוי זכויות

אין לכם את הזכות להמחות את הזכויות והחובות הנובעות מהקצאה זו לאדם אחר. עם זאת, לסורקט הזכות להמחות תנאים אלה מבלי לשלוח לכם הודעה מוקדמת או צורך לדרוש את הסכמתך.

מדיניות פרטיות

Soreket עשויה לאסוף מידע עליכם בזמן שאתם משתמשים בשירות שלנו. למידע נוסף על האופן שבו Soreket אוספת, משתמשת וחושפת מידע זה, אנא קראו את מדיניות הפרטיות של Soreket.

קישורים של צד שלישי

ייתכן שתמצאו באתר Soreket קישורים לאתרי צד שלישי או משאבים אחרים. שימו לב שסורקט אינה אחראית או אחראית לדיוק וזמינות התוכן של אתרי אינטרנט או משאבים אלה של צד שלישי, ואינה מאשרת תוכן כזה, המוצרים או השירותים שזמינים על ידי אתרים או משאבים של צד שלישי כאלה. אתם מאשרים ומקבלים זאת ומסכימים שאתם לוקחים על עצמכם את כל הסיכונים והאחריות המלאה לשימוש בתכנים, במוצרים או בשירותים של צדדים שלישיים אלה.

סימני מסחר

ייתכן שתמצאו באתר Soreket קישורים לאתרי צד שלישי או משאבים אחרים. שימו לב שסורקט אינה אחראית או אחראית לדיוק וזמינות התוכן של אתרי אינטרנט או משאבים אלה של צד שלישי, ואינה מאשרת תוכן כזה, המוצרים או השירותים שזמינים על ידי אתרים או משאבים של צד שלישי כאלה. אתם מאשרים ומקבלים זאת ומסכימים שאתם לוקחים על עצמכם את כל הסיכונים והאחריות המלאה לשימוש בתכנים, במוצרים או בשירותים של צדדים שלישיים אלה.

סימני מסחר

האתר שלנו מכיל סדרה של סימנים מסחריים, סימני שירות, סמלי לוגו, סיסמאות או ייעודי מוצרים, הידועים גם כסימנים. Soreket לא מאפשר לכם להשתמש בסימנים אלה בשום אופן. היכולת להשתמש באתר Soreket אינה מעניקה לכם הרשאה כלשהי להשתמש בסימנים של Soreket תחת זכויות הקניין הרוחני שלה או זכויות הקניין הרוחני של צד שלישי. אינכם יכולים להשתמש בסימני Soreket כהיפר-קישור או בכל דרך אחרת מבלי לבקש אישור בכתב של Soreket.

שימוש במדיניות

המשתמשים הם האחראים הבלעדיים לתוכן שהם מפרסמים, מגישים ומשדרים דרך או עם השירות שסורקט מספקת דרך האתר שלה. בכניסה לאתר ושימוש בו לכל מטרה, אתם מסכימים אוטומטית לאיסוף ולשימוש במידע האישי שלכם ובמסמכים שאתם מעלים בהתאם לתנאים אלה ולמדיניות הפרטיות שלנו. אנו גם שומרים לעצמנו את הזכות לאחסן את המסמכים שהמשתמשים שלנו העלו במסד נתונים ולהשתמש בהם לכל מטרה מותרת כפי שנקבע במדיניות הפרטיות שלנו.

קודי מקור

אלא אם כן יש לכם רישיון קוד פתוח המאפשר לכם לשנות, לבצע דה-קומפילציה ליצור עבודות נגזרות או לחלץ קודי מקור מתוכנת השירות של Soreket או אישור בכתב של Soreket, לא תורשה לבצע פעולות כאלה. קודים של צד שלישי שבהם Soreket עשויה להשתמש מכוסים ברישיון החל המעניק את הזכות להשתמש בקוד כזה.

תוקף

אם רשות שיפוט מוסמכת קובעת שאחד או כמה מהתנאים שנקבעו בתנאי שימוש אלה אינם תקפים, שאר הסעיפים בתנאים אלה יישארו תקפים וניתנים לאכיפה. החוק לפיו מפרשים תנאים אלה והמסדיר אותם הוא דין מדינת ישראל בעיר תל אביב יפו.

הגבלת אחריות

סורקט ועובדיה, הדירקטורים, הסוכנים או נושאי המשרה שלה אינם יכולים לשאת באחריות כלפיכם לכל נזק כגון מקרי, עקיף, עונשי, מיוחד, תוצאתי וכדומה שיתעורר או קשור לשימוש שלכם באתר, בשירות ובתוכן. סורקט מספקת אם ניתן לחזות נזקים כאלה או לא, או שסורקט קיבלה הודעה על נזקים פוטנציאליים מסוג זה. Soreket מציעה את השירות שלה על בסיס 'כמות שהוא' והיא מתנערת מהאחריות והמייצגים המפורשים או המשתמעים של אי-הפרה.

SEO

סורקט אינה אחראית לכל ירידה בדירוג האתר שלכם במנועי חיפוש כמו גוגל, בינג, יאהו וכו'. אם חלק מהתוכן שתסרוק בכלי סורקט יימצא מאוחר יותר כתוכן מועתק, סורקט לא תישא באחריות לכל נזק אשר יגרם לכם משימוש בכלי של סורקט.