ברוכים הבאים אל סורקת, הכלי לבדיקת תוכן בעברית אם עד היום נאלצתם להשתמש בכלים שונים אשר סייעו לכם בבדיקת התוכן אך לא היו מדויקים דיים, כעת תוכלו להשתמש בכלי המתקדם ביותר שפותח במיוחד כדי לתת מענה לתכנים כתובים בשפה העברית.

סורקת מאפשרת לכם לבצע בדיקת מקוריות לתוכן שלכם, ולבדוק את כל התוכן שברשותכם, בין אם אתם מעלים מאמר בודד ובין אם אתם מעלים מקבצים רבי מאמרים, להימנע מתביעות משפטיות ולהבטיח את מקוריותו של התוכן שאתם אמונים עליו.

סטארט־אפ ניישן זה כאן!

אנחנו שמחים וגאים מאוד להציג בפניכם את סורקת – כלי החיפוש המתקדם ביותר בעולם לתכנים בעברית ובשפות זרות. לא פעם שמענו כי ישראל מובילה בתחום הסטארט אפ והטכנולוגיה, אז נכון שאנחנו קטנים על המפה אבל אנחנו גדולים בהכרה עולמית. ואומנם השפה הבין־לאומית היא אנגלית, אבל כמו שאמרנו – סטארט־אפ ניישן זה כאן, ולכן פיתחתנו במיוחד עבורכם, כלי עם רמות דיוק שאין כדוגמתן עבור בדיקת תוכן גם מול הכלים הבין־לאומיים.

ומה לגבי תוכן משוכפל?

  1. נניח שאתם מעלים אל סורקת 20 קבצים בתחום מסוים, סורקת תבדוק את המאמרים שלכם בשני מישורים:
  2. היא תבדוק את הקבצים אם הם מועתקים או משוכפלים ברחבי האינטרנט כולו.
  3. היא תבדוק אם המאמרים מועתקים או משוכפלים בינם לבין עצמם.

לא רק בעברית

אומנם סורקת היא הכלי הראשון מסוגו שמעניק שירות מעולה ברמת דיוק שאין שנייה לה בשפה העברית, אך את אותו השירות בדיוק תוכלו לקבל גם בעת בדיקת מאמרים בשפות זרות. תוכלו לבדוק כל שפה שאתם רוצים בסורקת ולקבל דו"ח מפורט לגבי מצב מקוריות התוכן שלכם.

הסוף לחשש מתוכן שאינו מקורי

כל מי שעוסק בתחום המרקטינג וחי את עולם התוכן מבין עד כמה תוכן מקורי הוא חשוב. הוא מעיד על טיב הכותבים ועל הטיב שלכם על כך שהעסקתם את אנשי המקצוע הנכונים, הוא משמר את המוניטין שלכם כמצוין בתחום, הוא מבטיח לכם חזרה של לקוחות קיימים, הוא מניב לכם תוצאות מעולות במנועי החיפוש בעת קידום אורגני ועקב כך גם מסייע לכם בגיוס קל יותר של לקוחות חדשים. כן, לתוכן מקורי יש משמעות רחבה מאוד על העסק וכל האופרציה שלכם, ולכן זה כל כך חשוב לשמור שהוא יהיה מקורי.

סורקת מאפשרת לכם להמשיך ולהישאר בטוחים כל הזמן, לא לחשוש יותר מתוכן מועתק, פלגיאט, תוכן משוכפל, גניבה ספרותית וכל מה שעלול להעמיד אתכם בסיכון מיותר, שניתן להימנע ממנו ע"י סריקה אחת פשוטה.

תכנים מקוריים בלבד: מדוע כה חשוב לבדוק תכנים לפני שהם עולים לרשת?

מנועי החיפוש השונים ובראש גוגל, מעדכנים כל הזמן את האלגוריתמים שלהם כדי לזקק את הערך המוסף עבור הגולשים. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי דיוק התכנים לחיפושי הלקוח.

אז איך ניתן להימנע מהעתקה? איך יוצרים מצב שבו כותבי תוכן אינם מעתיקים מאתר אחד למשנהו? איך מונעים שכפול תוכן במקבצי מאמרים גדולים? ואיך ניתן למנוע תרגום של "גוגל טרנסלייט", הדבקתו למסך וורד והגשתו כמאמר תקין? ובכן, אין לכם דרך למנוע מכותבי התוכן שלכם להעתיק, לשכפל או להדביק תוכן מתורגם, אבל כיום יש לכם את היכולת לגלות תוכן שכזה בזמן, לפני שהוא עולה לאתר הלקוח או לאתר שלכם ומופץ ברחבי האינטרנט כמקורי.

מה עושה סורקת בניגוד למתחרים שלה?

  • סורקת נותנת לכם דוח מפורט שבו אתם יכולים לראות במדויק את התוכן המועתק, המשוכפל ואפילו תוכן ששוכתב.
  • תוכן מועתק שקיים במאמר שאתם סורקים יופיע בדו"ח בגוון אדום כהה, ויראה לכם הן באחוזים והן על ידי סימון הטקסט עצמו את החלקים שמועתקים בו.
  • תוכן מועתק שעבר שינויים קלים מאוד כגון החלפת מילה־שתיים, שקיים במאמר שאתם סורקים, יופיע בדו"ח בגוון אדום בהיר/ורדרד, ויראה לכם הן באחוזים והן על ידי סימון הטקסט עצמו את החלקים שמועתקים בו.
  • תוכן משוכתב שקיים במאמר שאתם סורקים יופיע בדו"ח בגוון כתום, ויראה לכם הן באחוזים והן על ידי סימון הטקסט עצמו את החלקים ששוכתבו ממקורות אחרים. שכן סורקת היא כה מתקדמת שהיא יכולה לזהות גם אותם.
  • תוכן מקורי שקיים במאמר שאתם סורקים יופיע בדו"ח בגוון לבן.

שירות מצוין לאורך כל הדרך

אנו בסורקת זמינים עבורכם 24/7 במייל ומעניקים תמיכה טלפונית 08-9431717 בשעות העבודה 9:00–18:00, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או פנייה, ואף ללוות ולהדריך אתכם בהעלאת הקבצים והמאמרים אל סורקת.

שירות שאין שני לו

בדיקת מקוריות מהירה

בדיקת שכתובים

50 שפות

תמיכה בדוא"ל 24/7

תשלום קל עם ארנק דיגיטלי

חשבון חברה

בדיקת מקוריות לתרגומים

המחירים הכי טובים

מאמרים וחדשות​

מדוע חשוב שהתוכן שלך יכתב על ידי אדם ולא בינה מלאכותית?

דמיינו את עצמכם יושבים במשרד, מול קובץ וורד ריק לחלוטין. המשימה שלכם – לכתוב מאמר עבור לקוח שדורש מחקר רב, היכרות עם עולם התוכן שלו, המוצרים הקיימים בעולם תוכן זה והעגה (ז'רגון) המקצועית. לפתע, עולה במוחו רעיון. במקום לכתוב את התוכן הזה לבדו, הוא ייעזר בממשקים של בינה מלאכותית. כיום, לא חסרים ממשקים כאלה. החל… Read More »מדוע חשוב שהתוכן שלך יכתב על ידי אדם ולא בינה מלאכותית?

קרא עוד
מה יותר נכון – לכתוב תוכן בעצמכם או לתת לבינה מלאכותית לעשות זאת?

כיום, עם עליית הפופולאריות של כלי הבינה המלאכותית, והאפשרות של כל אדם להשתמש בהם בעלויות מזרעיות, רבים חושבים שיוכלו להעביר את מלאכת כתיבת התוכן לאתרים למכונה. לפניכם סקירה עמוקה שמציגה את ההיבטים השונים של הנושא. נדון בהבדלים בין כתיבה של אדם לזו של מכונה, למקור התוכן שנכתב על ידיAI  וננסה לענות על השאלה – האם… Read More »מה יותר נכון – לכתוב תוכן בעצמכם או לתת לבינה מלאכותית לעשות זאת?

קרא עוד